2008-10-31

I po Festiwalu...

W ubiegłą niedzielę, po raz kolejny miałam okazję i przyjemność prowadzić warsztaty scrapbookingu podczas Rozwojowo - Rozrywkowego Festiwalu Kobiet PROGRESSteron, była to już 16 edycja, a ScrapLab znów zawitał do Poznania :)))

Jak zwykle w Poznaniu - wesoła, ciepła atmosfera, zaangażowane uczestniczki zajęć i pełen profesjonalizm organizatorek - wszystko to złożyło się na fantastyczne warsztaty. Zajęcia spod znaku częściowo improwizowanych, jak zwykle kiedy na warsztaty tematyczne przychodzą osoby zupełnie początkujące - staram się wprowadzić je do świata scrapbookingu poprzez poznanie idei, definicji, istoty, materiałów i narzędzi stosowanych w naszej twórczości, choćby po krótce, lub w odpowiedzi na pytania; dzięki temu udało się przekazać informacje podstawowe i jeszcze starczyło czasu na stworzenie wielu świetnych notesów! Zresztą - zobaczcie sami jak było i co się (s)tworzyło:
/Karola

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

tous ces petits carnets sont vraiment magnifiques!!!

marrgo pisze...

o kurcze! nie miałam pojęcia że takie rzeczy robi się realnie! ja bawię się w digi scrapki ale tak...? wspaniałe arcydziełka robicie dziewczyny! gorąco pozdrawiam i pozwolę sobie podpatrywać Wasze postępy...
MarrGok