2009-02-03

Kolorosfera

W polskim świecie scrapowym blogów jest mnóstwo, niektóre z nich organizują różnego rodzaju wyzwania, zabawy, kilka nawet powstało specjalnie z myślą o interaktywnych zabawach w scrapowanie na wyzwanie. My także wyciągamy królika z kapelusza - wyzwanie kolorystyczne -Kolorosferę!

Zabawa jest otwarta dla wszystkich chętnych, ma na celu wyłącznie mobilizację i zachęcanie do zabawy z różnymi zestawieniami kolorów, nie będzie nagród, żadnej rywalizacji, tworzymy dla przyjemności, szukamy inspiracji... choć możliwe, że za jakiś czas pojawi się w związku z Kolorosferą konkurs kolorystyczny...

Kojarzę, że niegdyś tego typu wyzwanie proponowała grupa świetnych scraperek z blogaScrapRoom, jednak nie jestem pewna kiedy to wyzwanie się skończyło, czy gdzieś przeniosło, niemniej blog w tej chwili jest zamknięty a nam sie wydaje, że warto bawić się dalej.

Jak będziemy się bawić?

- Co dwa tygodnie - w pierwszą i trzecią środę miesiąca my zapodamy próbnik, składający się z czterech kolorów
- Zadanie polega na stworzeniu pracy z wykorzystaniem pełnego próbnika, oczywiście odcienie mogą się nieznacznie różnić od tych prezentowanych tutaj, wykorzystujemy jednak wszystkie 4 kolory w dowolnej konfiguracji
- Format, forma, styl pracy - dowolny; możesz tworzyć scrapa - 30, 20 cm, album, kartkę, pudełko, taga, cokolwiek, na co masz ochotę.
- Na zdjęcia prac czekamy dwa tygodnie, pod adresem: scrappy3friends@gmail.com, a my w przeddzień kolejnej Kolorosfery zaprezentujemy na blogu wszystkie nadesłane prace z krótkim komentarzem, oraz garścią inspirujących linków do produktów, które pasują kolorystycznie do próbnika.
Same też postaramy się wykonać pracę na wyzwanie, a napewno przynajmniej jedna z nas :)

A oto pierwszy próbnik, na pierwsze dwa tygodnie zabawy:


/Karola

5 komentarze:

Joasia* pisze...

jeśli czas pozwoli to ja chętnie wzmę udział

Mam tylko taką jedną uwagę - na stronie jest inny zestaw kolorystyczny niż jak sie kliknie na podpis pod zdjęciem ( zamiast "musztardowego" pojawia się czerń )

ScrapLab / s3f pisze...

Dzięki serdeczne Joasiu, juz poprawione! :)

Anonimowy pisze...

może i ja się skuszę ( jak trafię na bardziej "moje" kolory ;) ) tak tak, wiem, że nie jest to ideą zabawy, no ale... hihi :)
Tak czy siak, z przyjemnością będę podglądać jak sobie scrapertki z tym poradzą :) Super pomysł!

Anonimowy pisze...

*scraperki

finnabair pisze...

o chorobcia to żeście kolory dały...