2007-06-18

Piknik, dzieci i scrapbooking...

W ostatnią sobotę - 16 czerwca, w urokliwym Gościńcu "Wiecha" na Pikniku Rodzinnym KPMG organizowanym przez Studio Dobrych Pomysłów prowadziłyśmy warsztaty dla dzieci, które to niesamowicie zaskoczyły nas swoją kreatywnością i pomysłami na kompozycje! Dzieci tworzyły obrazki/ramki na zdjęcia i uczestniczyły w konkursie na najbardziej kreatywną pracę :) Oczywiście nagrody były najsilniej motywującym czynnikiem, choć przy naszym stanowisku przybywało dzieci także już po rozdaniu nagród aż do samego wieczora! Zwróciłyśmy uwagę na piękne, wyróżniające się prace najmłodszych - 4 letnia Natalka, niewiele starszy Mateusz, oraz Łukasz, maleńka Dominisia ... nooo i Kuba! Kuba _ Spiderman! Niesamowita zabawa dla nas, oraz ogromna rotacja dzieci, na pikniku było ich w przybliżeniu 300 sztuk, a przy naszym stole wciąż pojawiał się ktoś nowy i ciekawy :) Rodzice zainteresowani zabawą także przysiadali się i scrapowali, to był naparwdę przeuroczy widok. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie smyki i ich rodziców!!!
Już wkrótce powtórka, a za kilka dni na naszej stronie fotorelacja z pikników, tymczasem wrzucamy zajawkę i znikamy do pracy, czerwiec obfituje w wydarzenia ale i kilka prac nad albumami, mamy zbyt mało czasu na wszystko, czy ktoś zna receptę na przedłużenie doby???
Z wielką chęcią odkupimy ten patent!

1 komentarze:

Gigi pisze...

Dear Karola!
Those pictures are coooool! Congrats for the successful scrapbook event! Although I cannot read the Polish words LOL, but I watching the pictures I suppose you had a great time!!!! This is just FANTASTIC my friend!
Hugs, Gigi