2008-01-29

Mini Albumy w Poznaniu

Ubiegła sobota - 26.01.2008, mimo, iż wietrzna i zimna, upłynęła dla SL w gorącej atmosferze tworzenia i na kontakcie z cudownymi kobietami. Kolejne poznańskie warsztaty scrapbookingu - tradycyjnie w gościnnych wnętrzach i z fantastyczną atmosferą Kreatywnie.com - za nami!
Tym razem tematem warsztatów były mini albumy, ich różne formy, przeróżne techniki oraz tricki z nimi związane. Ciekawostką jest, że spośród kilku różnych form baz, które uczestniczki warsztatów znalazły w starterze - prawie wszystkie wybrały tę jedną , jedyną - bazę mikro albumu bindowaną drutowo :) a najczęściej padającym zdaniem było "jasno brązowy tusz poproszę" :)
Wspaniale było zobaczyć jak kilka zupełnie różnych Pań tworzy zupełnie różne albumy, jak aranżuje zdjęcia, jak lekko dobiera dodatki, jaki zapał i zainteresowanie unosi się w powietrzu, wspaniale było poznać kolejne kreatywne osoby :) To było fantastyczne spotkanie, za które serdecznie dziękujemy!
Zdjęcie przedstawia prace wykonane przez uczestniczki warsztatów - niech Was nie zwiedzie, że to tylko okładki! Większość Pań wykonała całe albumy! Tematyka albumów także była szeroka - był album koci, o wnuczkach, o bratankach, ślubny, pusty (pre-made), o wakacjach nad morzem oraz o... podróży na Jamajkę :)
A już w najbliższą sobotę ScrapLab gościnnie zawita do pracowni/sklepu Nasze Hobby z kolejną edycją Warsztatów Podstaw Scrapbookingu, tym razem już w Warszawie, zatem zapraszamy na następną relację za tydzień :)
W międzyczasie będzie jeszcze jedna niespodzianka ;-) ale o tym w tej chwili - sza!


0 komentarze: