2008-12-05

Szczeciński Maraton Scrapowy

W dniach 29 - 30 listopada ScrapLab w mej skromnej osobie gościł w Szczecinie, aby wraz z Agnieszką Piskorz ze Studia Scrapbookingu Mirabeel i w przyjaznych progach Centrum Hobbystycznego Decou poprowadzić 3 moduły warsztatowe. Zaczęłam Podstawami Scrapbookingu, podczas których wszystkie początkujące osoby mogły zapoznać się z materiałami, narzędziami i technikami stosowanymi w scrapbookingu, nauczyć się kompozycji ze zdjęciem, kilku istotnych reguł w kwestii doboru kolorystyki i dodatków, oraz wykonać scrapy w formacie 30 x 30 cm. Po krótkiej przerwie ustąpiłam miejsca Agnieszce - Mirabeel, która poprowadziła warsztaty "Mini Album Świąteczny", na których cichutko wystąpiłam w roli słuchacza i grzecznej kursantki, oraz wykonałam uroczy albumik, nieco inaczej niż na codzień, ponieważ stosowałam inne techniki i zasady, którymi w swojej twórczości kieruje się Agnieszka. Fantastycznie jest zobaczyć na żywo jak bardzo mogą się różnić nawyki dwóch scraperek i że nie ma jednej szkoły, lecz jest ich wiele i nie sposób wybrać tę jedynie słuszną. Istotna jest jakość i serce jakie wkładamy w swe prace. Tak minęła sobota. Natomiast w niedzielę wspólnie prowadziłyśmy zajęcia z tematem "Kartki Świąteczne" i było to wspaniałe doświadczenie, Agnieszka jest nie tylko świetnym instruktorem, ale również niezwykle ciepłą osobą, dzięki czemu udało nam się skutecznie uzupełniać, zapoznając kursantki z technikami charakterystycznymi dla każdej z nas.

Niestety czas nieubłagany szybko mija, po wyczerpującym weekendzie, pełnym radosnych spotakań - trzeba było wracać do Warszawy :)

Dziękuję serdecznie Agnieszce, oraz Kasi z Centrum Decou za świetną organizację warsztatowego maratonu i ... jak obiecałam - jeszcze nie raz odwiedzę Szczecin :)

Poniżej foto relacja z warsztatów kartkowych, po resztę zapraszam za jakiś czas do Galerii Warsztatów ScrapLab.A na koniec zapraszam serdecznie na Kiermasz Mikołajkowy, na którym ScrapLab też będzie:

-Karola

1 komentarze:

Kayla pisze...

Ponieważ Beata z uporem godnym lepszej sprawy odmawia założenia bloga, tutaj chciałam napisać, ze mam dla niej małą niespodziankę na moim blogu.