2009-03-17

Scrapowanie Nocą + bonusy

W minioną sobotę odbył się w Naszym Hobby Nocny Maraton Filcowania, było mnóstwo śmiechu i zabawy podczas tych nietypowych , bardzo, bardzo długich warsztatów! 


A za tydzień, w tym samym miejscu - Nocny Maraton Scrapowania! 
Serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których napewno nie zaśniesz :D Nocne zajęcia między godz. 21.00 a 05.00 rano -  będą cykliczne i tematyczne. 
Najbliższy termin to: 27/ 28.03.2009, czyli noc z piątku na sobotę.
Tym razem zapraszamy na nieograniczone tworzenie scrapów 30 x 30 - których podczas jednej nocy stworzyć można przynajmniej kilka, a w sympatycznej atmosferze nie będzie to trudne! Warsztaty nocne będą odbywały się raz w miesiącu i są pomysłem skierowanym głównie do zabieganych w ciągu tygodnia, lecz także do osób, które chciałyby podczas jednorazowych zajęć dowiedzieć się jak najwięcej o scrapbookingu lub stworzyć wiele różnorodnych stylistycznie czy technicznie prac w ramach ćwiczeń. Zapewniamy materiały, narzędzia, catering (ciepły posiłek), przekąski i nieograniczoną ilość napojów wszelakich :) 
Serdecznie zapraszam ! Rezerwacje czynne poprzez grafik warsztatów lub e-mail.

----------------------------------------------------------------------------------

Dodatkowy bonus to przedłużenie terminu aktualnej Kolorosfery. Bawimy się do poniedziałku 23.03.2009, dzięki temu automatycznie przesuwamy podsumowania Kolorosfery i premierowe próbniki na poniedziałki :) Zatem na prace czekam jeszcze kilka dni, do niedzieli wieczorem , powiedzmy do 20.00 :) 

Pozdrawiam!
/Karola

0 komentarze: