2009-08-29

Kolorosfera 12 - Podsumowanie!


Witajcie po dłuższej przerwie! Ostatni miesiąc był dla mnie pełen nowych, ciekawych wydarzeń, oraz wzmożonej pracy, a to wcale nie sprzyjało poddaniu się jakimkolwiek wyzwaniom :) Ostatni próbnik - wydawałoby się stworzony dla mnie - okazał się żadnym wyzwaniem, tak wiele rzeczy tworzę w podobnej kolorystyce, że w rezultacie nie udało mi się nic stworzyć na własne wyzwanie, mimo wydłużonego czasu na realizację projektów! Nic to jednak, ponieważ Wy nie zawiodłyście jak zwykle i dziś mam do pokazania sporo ciekawych prac z wykorzystaniem próbnika 12 Kolorosfery, który prezentował się tak oto:Zapraszam do przeglądu Waszych pięknych prac - tym razem zaskoczyłyście pomysłami - pojawia się: notatnik, zawieszka na drzwi, papierowe laleczki, nawet album wakacyjny, oraz cała masa kartek okolicznościowych, w tym także świąteczne!
Zapraszam na prawdziwą ucztę:


BRISES (Kartka)


CYGANICHA (Kartki świąteczne)


CYNKA (Laleczki)


IZABELA - ILB (Zawieszka na drzwi)


KAMILCIA_W (Kartka - tag)


MUCIA (Kartka)


UHK (Kartka)


WIKKORI (Album)


Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości i opory przed wykorzystaniem 12 próbnika? :) Myślę, że zaprezentowane prace wspaniale pokazały jak różnorodne zastosowanie może mieć ten świeży, letni zestaw kolorów - od kartek ślubnych po bożonarodzeniowe, od praktycznych akcesoriów do domu po pamiątkowy album - zachęcam do spróbowania !

Serdecznie dziękuję za udział w zabawie i nadesłanie tak licznie prac - zapraszam do kolejnej edycji wyzwania i mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić!

Nowy próbnik już czeka - ale o tym w następnym poście ;)
Pozdrawiam ciepło wszystkie kreatywne, a szczególnie - cierpliwe duszyczki :))


2 komentarze:

betty_boop pisze...

Cudowne prace. Ogromna różnorodność formy, piękne kompozycje. Jestem zachwycona!

cynka pisze...

to piękny próbnik był...
co w pracach świetnie widać :-)))