2007-05-02

W krainie snów

Kolejna strona z moim ukochanym skarbem:) Jak widać na zdjęciu ma on awersję do kołdry, z którą walczy każdej nocy. Nie ma na to żadnej metody, więc się poddałam-niech sie dziecko hartuje:) A scrap powstał wczoraj, nawet udało mi się wyjąć maszynę do szycia. Pod zdjęciem jest tag na opis, a wyjmuje się go wysuwając literkę I.
~~Beata~~

5 komentarze:

a-gus pisze...

Ehhh po prostu rozpływam się oglądając takie piękne karty. Ja chyba tylko w digi jestem niezła [nieskromnie mówiąc] ;) ale tak mnie ciągnie do realków oj ciągnie ... szkoda tylko, że mieszkam w takim małym mieście ...

scrappy3friends pisze...

a-gus, ja też mieszkam w małym mieście, w którym kolorowy karton to już duże zakupy:) wszystkie materiały zdobywam przez internet:)
~~Beata~~

a-gus pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
a-gus pisze...

Beato, a czy mogłabyś mi podpowiedzieć kilka sprawdzonych przez siebie adresów z których zamawiasz dodatki? byłabym bardzo wdzięczna :)

scrappy3friends pisze...

mój ulubiony 'sklep' internetowy to ebay:) a z innych sklepów internetowych to np. express scrapbooking, ostatnio robiłam tam zakupy. ale najczęściej szukam sklepów, w których mają dobre wyprzedaże;)
~~Beata~~