2008-05-03

Świętujemy!!!

Poświętujcie z nami!
18 kwietnia 2007 roku - czyli odrobinę ponad rok temu - powstał nasz blog - Scrappy3Friends, który po jakimś czasie przyjął dodatkową funkcję "wieści zza kulis" naszego Laboratorium Scrapbookingu ScrapLab. Przez ten rok sporo się działo, starałyśmy się pokazywać nasze prace "zleceniowe" jak i te całkiem prywatne, inspirować ciekawymi rozwiązaniami i projektami, prezentować relacje z warsztatów i innych wydarzeń, zwracać Waszą uwagę na ciekawe, nowe, a także te starsze, ale zapomniane - produkty na rynku materiałów i narzędzi... Mamy nadzieję, że stworzyłyśmy miejsce, w którym warto się na chwilę zatrzymać, nawet jeśli jest się laikiem w dziedzinie scrapbookingu.
Bardzo Dziękujemy za odwiedziny i komentarze, wszelkie dowody sympatii jakie od Was otrzymujemy drogą mailową!
Dziś świętujemy nasz ROCZEK S3F :)
Ponadto - świętujemy także Międzynarodowy Dzień Scrapbookingu, jak zwykle - w swoich pracowniach, scrapując, inspirując się i korzystając z wolnego długiego weekendu, aby trochę poodpoczywać i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami!
Z tej podwójnej okazji, po bardzo długiej przerwie - rozdajemy prezenty :)

Nowy Digi Freebies - GRETA Mini Kit - oddajemy Wam w użytkowanie 4 papiery i kilka elementów, liczymy na to, że spodobają się Wam i uda nam się zobaczyć prace z wykorzystaniem naszego zestawu :) Już wkrótce - odpowiadając na prośby zainteresowanych - wznowienie starszych zestawów, oraz cotygodniowe "dodatki" do wszystkich dotychczasowych freebiesów :)
Zapraszamy!


Download Papers

Download Elements

************************************************************************************
Another freebie by Karola to celebrate our blog's birthday! Yes, we're more than a year old now:) Thank you for your visits and being with us for so long. We hope we've inspired you sharing our ideas and projects. And if you'd like to make your LOs with Greta Mini Kit and show us your work, please feel free and send it to our email address:) Karola has promised some surprises so don't forget to check our blog regularly;)
************************************************************************************

4 komentarze:

zielona pisze...

Gratuluję udanego roku :D Na blog zaglądam dość często i bardzo chętnie oglądam Wasze prace :)

Nowy zestaw jest świetny!!! Czy mogłabym go kiedyś wykorzystać drukując?? Oczywiście do użytku własnego nie na sprzedaż!

Maria pisze...

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today.

Mirabeel pisze...

Dziewczyny gratuluje!! Czas szybko mija....
Zestawik śliczny, już go mam! i sobie zrobię jakieś digi ;)

Marysia pisze...

zachwycilam sie pomyslem darmowych papierow i elementow, chcialam sciagnac kilka i ... klops. To juz nieaktualna "oferta" ;)?
Annoushka