2008-06-24

Warsztaty dla Dzieci - Kawęczyn :)

Sobota 21.06.2008 upłynęła pod znakiem wielkiego, radosnego pikniku w cudownym, urokliwym miejscu - w Gościńcu Wiecha w Kawęczynie. Tam właśnie, już kolejny rok z rzędu podczas Pikniku Rodzinnego KPMG - miałam przyjemność poprowadzić Warsztaty Kreatywne dla maluchów.
Podczas warsztatów dzieci nie miały żadnego problemu z wyborem pracy, jaką mogłyby wykonać, do wyboru były ramki z podpórką 20 x 20 cm, obrazki, czapeczki-stożki lub ich odwrotność - torebki - rożki ;), maski a także swobodne zabawy materiałami i technikami, także tymi, których na co dzień używamy w naszej scrapowej pracy - dzieciaki próbowały więc wszystkiego! Spotkałam wiele rodzin, które miałam przyjemność poznać rok temu, wiele małych kreatywnych osobowości, które przez rok podrosły, ale ich radość tworzenia wcale się nie zmieniła, a nawet wzrosła tysiąckrotnie!
Fantastycznie asystować dziecku przy odkrywaniu nowych zainteresowań czy umiejętności, widzieć jak się cieszy z samodzielnie wykonanej pracy, jak dumni są rodzice :) Wspaniała sprawa!
Cudownie się pracuje z dziećmi, o czym również - kolejny raz mogła się przekonać Ania Chudzik, która gościnnie współpracowała tego dnia ze ScrapLabem. Ania jest dyplomowaną charakteryzatorką, oraz rękodzielniczką w dziedzinie scrapbookingu i kartkowania; poza tym ma ogromne doświadczenie także w pracy z dziećmi, oraz fantastyczne, ciepłe i pełne nieprzebranej energii podejście do maluszków! O jej kreatywności nie muszę pisać, natomiast gorąco polecam odwiedzić blog Ani, jeśli jeszcze Was tam nie było!

Poniżej zajawka z wydarzenia - dziecięce dzieła :),
po więcej zdjęć zapraszam do Galerii Warsztatów ScrapLab.

/Karola

0 komentarze: