2009-01-16

Czerwień, błękit i Endorfinum

Początek Nowego Roku w ScrapLabie to czas planowania, szkiców i ogólnego rozruchu, dobrze zaplanowany rok to rok pełen sukcesów. Przynajmniej tak mówi teoria :D
A w praktyce - rozpoczęłyśmy styczeń pracami w dwóch alternatywnych tonacjach kolorystycznych, absolutny przypadek - telepatia :D Naprawdę się na to nie umawiałyśmy :D


*********************************

A dodatkowo nowina - od jakiegoś czasu mamy przyjemność współpracować z serwisem Endorfinum.pl, który jest jednym z pierwszych serwisów z ofertą experience gifts w Polsce, jako jedyny oferuje propozycje, na które składają się również prezenty personalizowane. A jeśli prezenty personalizowane - to nasze albumy - scrapbooki i kartki okolicznościowe również mają tam swoje miejsce. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia prezentu, jakim są nasze warsztaty scrapbookingu - wyjątkowa niespodzianka :)


I jeszcze jedna nowina - postanowiłyśmy się zrehabilitować odrobinę i zrealizować  wraz z Nowym Rokiem ( to świetna okazja, a przynajmniej nieźle mobilizuje) kilka naszych pomysłów na bloga. Będą więc nowości, nowe działy - etykiety i niespodzianki - już wkrótce! Wszystko po to, aby być naprawdę blisko Was.

I jeszcze jeden i jeszcze raz! - nowina, na którą czekało wielu :))) Beata wreszcie bloguje, a ja zapraszam w jej progi - po garść świetnego czytania i nie mniej sympatyczne zdjęcia - nie tylko pięknych prac :)

/Karola

1 komentarze:

christal83 pisze...

Très joli !!! very nice