2009-01-20

Prace Kursantów - Renata

Niniejszym postem chciałabym zainaugurować nowy dział naszego bloga, prezentujący wyjątkowe prace naszych kursantów. Wszystkie prace, które tworzą szkolące się osoby są wyjątkowe, ponieważ w 99 % przypadków są to pierwsze prace, jakie wykonują metodą scrapbookingu, tym bardziej cieszy fakt, kiedy okazuje się, że złapały bakcyla i prace są nie tylko starannie wykonane, ale i ciekawe. Bywa też tak, że podczas warsztatów powstają prawdziwe perełki i właśnie te perełki chcemy tutaj prezentować pod szyldem "Prace Kursantów". Mam nadzieję, że będzie to także zachęta dla osób, które mają opory przed stworzeniem pierwszego dzieła i przysłowiowo: "chciałyby, ale się boją" ;)


Dziś prezentuję prace Renaty, a konkretnie album, który stworzyła podczas warsztatów "Mini Albumy", oraz ramkę podczas indywidualnego spotkania. Album powstał z kolekcji "Hush'a'Bye Boy" Melissy Frances oraz z użyciem stempli Kelly Panacci i zawiera nadmorskie zdjęcia siostrzeńca Renaty. Na wszystkich zdjęciach malec raczkuje po plaży - stąd pomysł na stemplowane stopy poprzez cały album :) Album powstał jako prezent dla rodziców malucha, dlatego Renata zostawiła sporo miejsca na podpisy przy zdjęciach, które rodzice Krzysia uzupełnią sami.

I jeszcze wspomniana ramka ślubna - miała być prezentem dla przyjaciół Renaty.


Wkrótce zaprezentuję piękne kartki okolicznościowe jakie wykonały kursantki w Warszawie i Poznaniu, zatem ... do kolejnego odcinka :)
Pozdrawiam!
/Karola

2 komentarze:

Bea pisze...

Gratuluję przezdolnej kursantki!!! obie prace wprost porażające!!! Album podoba mi się szczególnie!!!! Pięknie współgra ze zdjęciami, małe stopki normalnie aż gonią do następnej strony, pewno tak malec ganiał do muszelki do muszelki ;) potem sobie wszystkie karteczki musiałam dokładniej obejrzeć!

finnabair pisze...

kursantka to chyba nadprogramowo zdolna...:) piękne obydwie prace!!!