2009-03-03

Kolorosfera nr 2 - Podsumowanie!


Druga Kolorosfera - w soczystych barwach - wcale nie okazała się łatwiejsza od poprzedniej! Według Waszych opinii połączenie różu z pomarańczem jest zabójcze, ale jednocześnie na tyle ciekawe, że warto było spróbować. Prawie przy każdej wysyłanej pracy na to wyzwanie widniała adnotacja - "nie było łatwo!" :) Ale czy nie o to nam chodzi? :D W porządku, w kolejnej edycji będzie duuuużo łatwiej, zdecydowanie! Ale o tym chwilowo cicho - sza, tymczasem podsumujmy tę minioną.

W ciągu dwóch tygodni nadesłałyście do nas wspaniałe prace, głównie kartki - ale to nie dziwi, ponieważ kartka to najlepszy sposób aby prawie bezinwazyjnie wypróbować nowe kolory, nowe techniki - powstały naprawdę piękne kartki! I tym razem nie zabrakło scrapów, sama zrobiłam jeden!

Bardzo, bardzo dziękuję za udział w zabawie i wszystkie nadesłane prace! Zobaczcie co udało się stworzyć z pomocą drugiego próbnika:Agnieszka/Starmachine
Biaga

Karola


Mamuta
Olga/ AlegriaRenia
Zielicha
Zielonooka


Zojka
Nieźle prawda? Kolejny raz przekonuję się jak świetnie zobaczyć tyle prac w tej samej kolorystyce! Zachęcam do zmierzenia się z nowym próbnikiem, który już niebawem ;) Albo ze starymi - w końcu nie mamy ograniczenia czasem :) A jeśli uda Ci się kiedykolwiek stworzyć cokolwiek za pomocą któregokolwiek z próbników - z chęcią dołożymy Twoją pracę do poprzednich podsumowań.


A teraz porcja inspiracji materiałoznawczych wyszperanych w rodzimych sklepach:Papiery:


Dodatki - kwiaty, guziki, ćwieki:


1. Gotta Buy Basics Flourish Flowers, 2. Gotta Buy Basics Flourish Flowers, 3. Zestaw guzików, 4. Bittersweet Ćwieki, 5. Got Flowers? 515232, 6. Got Flowers? 515195, 7. Ćwieki 8 mm Papermania Czerwone i Różowe, 8. Ćwieki 8 mm Papermania Żółte i Pomarańczowe, 9. Prima EspritDodatki - naklejki, tusze, wstążki:


1. Bittersweet elementy ozdobne – naklejki, 2. Alfabet Basic Grey Ambrosia, 3. Alfabet Doodlebug Simply Sweet, 4. Fibers Perhaps, 5. Orange Fizz Pigment Stamp Pad, 6. Hot Pink Lipstick Pigment Stamp Pad, 7. Ink It Up! Acorn Squash Pigment Ink, 8. Rose Colored Glasses Ribbon
Na mały album lub kilka scrapów - powinno starczyć :)

Jeśli ktoś ma ochotę wyrazić opinię o którejś z prac czy podsumować tę edycję na swój sposób --- zapraszam do komentarzy :)

3 komentarze:

Agnieszka - Anna pisze...

zaczarowała mnie praca Olgi
{i z radością przeczytałam ze nie ma ograniczeń czasowych}

Berberis pisze...

świetne prace, bardzo zróżnicowane - tym razem nie wyrobiłam się na czas, ale jestem bardzo ciekawa kolejnego zestawu :))

mamuta pisze...

Doczekać się nie umiem tego łatwiejszego zestawu kolorów