2009-03-30

PROGRESSteron - edycja 17 Poznań

Rozwojowo-Rozrywkowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron to stała pozycja w grafiku warsztatów ScrapLab-u.
Od kilku edycji, dwa razy do roku, na zaproszenie poznańskiego organizatora - Pracowni Rozwoju Osobistego „po deszczu” ScrapLab prowadzi gościnne warsztaty scrapbookingu dla przemiłych poznanianek. Tym razem, podczas 17 już edycji Festiwalu prowadziłam warsztaty, których tematem były bardzo popularne i lubiane notatniki, tworzyłyśmy je w wersji notesów kulinarnych, z przeznaczeniem na wszelkiego rodzaju przepisy, receptury i inne pyszne zapiski.
Jak zwykle było bardzo wesoło, jeszcze bardziej twórczo a przesympatycznie tak, że znów chce się tam wracać :)) Niespodziankę sprawiła mi grupka poznańskich scraperek, które zawitały na warsztaty, miałam okazję poznać bliżej osoby, z którymi mijamy się w scrapowym - internetowym świecie. Ogromnie się cieszę, że miały ochotę spędzić tę niedzielę w moim towarzystwie, mimo, iż same już scrapują i długo i świetnie :) Pozdrawiam Was ciepło !
Dziękuję serdecznie wszystkim uroczym Paniom, z którymi miałam przyjemność spotkać się i pracować podczas tych zajęć!


1 komentarze:

betty_boop pisze...

W imieniu poznańskich scraperek ślicznie dziękuję za fantastyczne warsztaty. Urocze i twórcze spotkanie. Mamy nadzieję na więcej Twoich odwiedzin :)