2009-05-05

Ogłoszenia przez megafon!

Uwaga!


Wszystkim osobom zaniepokojnym brakiem podsumowania minionej Kolorosfery - uprzejmie donoszę, iż termin podsumowania - na prośbę kilku osób został przesunięty. Możemy wszystko zrzucić na majówkę :) Zawsze jest czas na zabawę z każdym próbnikiem, ale ten ostatni swoje podsumowanie będzie miał w przyszły poniedziałek, czyli: 11.05.2009. Na prace czekam do niedzieli wieczorem :) Zapraszam!

**********************************************


Warsztaty Podstaw na Zlocie Scrapbookingowym!


W ubiegłym roku ScrapLab nie zawitał na I Zlot Scrapbookingu, w tym i owszem, będzie obecny podczas Święta Scraperek.

Wszystkie informacje o Zlocie Scrapbookingowym i atrakcjach, jakie zapewnia organizator i sponsorzy - znajdziecie TUTAJ., oraz klikając w baner zlotu.

Ponieważ to pierwsza wizyta SL - nie przyjdziemy z pustymi rękoma :)

Serdecznie zapraszam na Warsztaty Podstaw Scrapbookingu, które poprowadzę w związku z rzeczoną imprezą. Zajęcia zaczną się przed inauguracją Zlotu, ponieważ nie chcemy aby uczestnicy stracili cokolwiek z innych atrakcji, potrwają 3 godziny (godz. 10.00 - 13.00), w skróconej nieco formie osoby początkujące poznają materiały, narzędzia i techniki jakie stosuje się w scrapbookingu, oraz nauczą się podstaw kompozycji, doboru kolorów i materiałów do zdjęć. Każdy uczestnik wykona ramkę z podpórką w rozmiarze 20 x 20 cm, którą zabierze do domu. Wszystkie materiały i narzędzia zostaną zapewnione, a na zajęcia należy przynieść wyłącznie kilka zdjęć.

Cena warsztatów jest wyjątkowa, promocyjna i tylko podczas zlotu wynosi : 60 zł.


Dostępne są już także nowe terminy grupowych zajęć tematycznych na najbliższe miesiące w Terminarzu Warsztatów.

Zapraszam do rezerwacji i po szczegółowe informacje: karolina.witczak@scraplab.pl
Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia!

0 komentarze: